Poznaj naszych trenerów

Paula Tokarek
Swoją przygodę z makijażem rozpoczęła podczas studiów, kiedy w Paryżu miała okazję pracować przy pokazach mody. Pracowała dla takich marek jak Rouge Bunny Rouge, Giorgio Armani oraz Bobbi Brown. Obecnie zajmuje się szkoleniami i współpracuje przy sesjach zdjęciowych.
Zapisz się na szkolenie
Kasia Piechocka-Lenartowska
Profesjonalnie zajmuje się makijażem, maluje do sesji fotograficznych i pokazów mody. Współpracuje z telewizją Polsat i TVN i TVP mi.in. przy programach: Idol, Jak oni śpiewają, Mam Talent, X-Factor, Top Trendy, Milionerzy, Top Model i wiele innych produkcji. Z przyjemnością prowadzi warsztaty makijażowe i dzieli się swoimi umiejętnościami. Jej pasją jest też wizaż oraz moda.
Zapisz się na szkolenie
Beata Kamińska
Zapisz się na szkolenie
Małgorzata Michalak
Pełna pasji i energii trenerka i managerka z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Koordynuje trenerki kosmetyczne i wizażystki, zarządzając projektem szkoleń w Oriflame: Akademią Piękna i Szkoły Makijażu Oriflame.
Zapisz się na szkolenie
Maria Baranowska
Wizażystka z ponad 10 letnim doświadczeniem. Szkoleniowiec oraz trener. Finalistka i laureatka wielu ogólnopolskich konkursów wizażowych. Zawsze uśmiechnięta i energiczna, dzięki czemu prowadzone przez nią warsztaty są pełne optymizmu i inspirujące z olbrzymią dawką profesjonalnej wiedzy. Prywatnie fanka dobrego jedzenia i natury, z której kolorów czerpie natchnienie do swojej pracy.
Zapisz się na szkolenie
Ewelina Sromała
Kosmetolog z wykształcenia, jak również z pasji. Praktyk, który z ogromną przyjemnością rozwija się w branży, a od 4 lat dodatkowo jest wykładowcą. Od wielu lat interesuje się kosmetyką zarówno kolorową jak i białą i doskonale zna tajniki trwałego makijażu. Hołduje hasłu: „Twoje piękno – moja pasja” i serdecznie zaprasza na szkolenia
Zapisz się na szkolenie
Małgorzata Kotwica
Absolwentka Szkoły Makijażu Profesjonalnego, Artystycznego Sophie Lecomte. Wykładowca kosmetologii estetyki i naturalnych surowców kosmetycznych. Swoją wiedzą dzieli się na licznych szkoleniach i konwentach Beauty and Wellness. Przestawia kobietom swoją pasję i motywuje do osiągania postawionych celów.
Zapisz się na szkolenie
Marika Marcinkowska
Absolwentka studiów kosmetologicznych i wizażystka. Sztukę makijażu zgłębia dodatkowo na licznych konferencjach i warsztatach. Podczas swoich szkoleń pozwala odkryć i wyeksponować naturalne kobiece piękno.
Zapisz się na szkolenie